X
تبلیغات
کمال نیوز-سوادکوه
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
حضرت فاطمه(س)؛ فاطمیّه، غفلت‌ها و حسّاسیت‌ها
نوشته شده در پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391
ساعت : 14:1
نویسنده :

 مصاحبه با مهندس كمال عليپور منتخب مردم در مجلس شوراي اسلامي
نوشته شده در چهارشنبه سی ام فروردین 1391
ساعت : 23:32
نویسنده :

 ساعت : 22:48
نویسنده :

سوادکوه نیوز

 با کمال به سوی توسعه و تعهد و ولایت مداری
نوشته شده در چهارشنبه سی ام فروردین 1391
ساعت : 22:44
نویسنده :

با کمال به سوی توسعه و تعهد و ولایت مداری                                 رضا ذاکری فر-سوادکوه

سواده نیوز

ذائقه انتخاباتی مردم بر اصل توانمندی و تعهد و صداقت کاندیداها شکل می گیرد و مقاله "انتخابات و تغییر ذائقه مردم" بر آرای مردمی می تازد که در انتخاب خود نه بر وعده و وعیدها بلکه بر برنامه کارشناسی و کارنامه موفق مدیر جوانی رای داده است که در آینده با کمک خدای متعال و همکاری و همراهی مردم و نخبگان به توسعه و پیشرفت این منطقه خواهد انجامید.

اگر نگاهی به کارنامه و تجربه و تعهد این مدیر کارآمد که با رای مردم حوزه انتخابیه به مجلس راه یافته است بی افکندیم به ذائقه و درک و بصیرت مردم تبریک خواهیم گفت؛ سوابق اجرایی:
20 سال سابقه اجرایی در شهرداری تهران /مدیر عامل ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران /عضو هیأت عالی نظارت بر اصناف کشور /دبیر مدارس نمونه شهر تهران حدود 5 سال/شهردار قیامدشت و پاکدشت در سن 25 سالگی/شهردار نواحی تهران /معاون شهردار در امور فرهنگی و اجتماعی /قائم مقام و معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 10 /قائم مقام و معاون شهری مناطق 10 ، 17 ، 18 و 20 تهران /قائم مقام و معاون امور مناطق شهرداری قم /رئیس کمیته انتصابات و قائم مقام سازمان بازرسی شهرداری تهران /مشاور اجرایی قائم مقام شهردار تهران و....

توانمندی او همین بس که در 25 سالکی شهردار یکی از مناطق ابر شهر تهران شده است، در ساماندهی مشاغل شهرداری تهران با مدیریت کلان مالی هزاران میلیاردی سرو کار دارد و ولایی بودن خود را در عمل نشان داده است.

 سوادکوه نیوز

اگر مقام معظم رهبری چند بار از فتنه گران یاد کرده است ده ها بار بیشتر از بی بصیرت ها نام برده است و کمال علیپور جانباز انقلاب و سرباز ولایت در زمانی که گرد و غبار فتنه، حقیقت ها را تیره و تار نشان داده بود با تمام قوا و با قدی بر افراشته از ولایت فقیه دفاع مستدل کرد و آثار این دفاع جانانه هم بصورت مکتوب و بصری و شنیداری و در فضای مجازی هم موجود است.

او مستقل به میدان انتخابات وارد شد، هر چند اصولگرایی اصیل او زبانزد عام و خاص است ولی به حزب و گروه و شخص خاصی دل نبسته بود تا تنها وامدار آرای مردم باشد و در جریان انتخابات، وعده و وعید نداد تا در آینده انرژیش صرف فعالیت هایی باشد که در حیطه وظایف مستقیمش باشد.

کمال علیپور با رای بالای مردم به مجلس راه یافته است و با پشتوانه مردمی و تعهد و ولایت مداری و تخصص و کاردانی برای حوزه انتخابیه تلاش می کند و نویسنده گانی که بر تغییر ذائقه مردم در انتخابات مجلس نهم حوزه انتخابیه قائم شهر و سوادکوه و جویبار و کیاکلا خرده می گیرند، کمی هم بر زوایای دیگر آن نگاه کنند و با برداشتن عینک بدبینی و دفاع بی حد و مرز از دیگران به توانمندیهایی آینده هم بنگرند.

ای کاش دست ما سبب ساز شود                 از سینه ما محبت ابراز شود

دستی که گره گشای مردم باشد                  بهتر ز لبی که با دعا باز شود

رضا ذاکری فر
همه چیز درباره سواد کوه
نوشته شده در چهارشنبه سی ام فروردین 1391
ساعت : 20:59
نویسنده :

 نوشته شده در چهارشنبه سی ام فروردین 1391
ساعت : 19:44
نویسنده :

با دلی اندوهبار و چشمانی اشکبار ؛ فرا رسیدن ایام فاطمیه ؛
شهادت حضرت فاطمه زهرا س را به اراتمندانش تسلیت عرض میکنیم